Horizontální žaluzie

Žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken.

Žaluzie nabízíme v různém provedení, z několika druhů materiálu včetně dřevin a samozřejmě v široké barevné škále.

žaluzie

Barevné provedení lamel - základní:

1 - Bílá, obrázek se otevře v novém okně      4 - Bronzová, obrázek se otevře v novém okně      5 - Zlatá, obrázek se otevře v novém okně      6 - Světle zelená, obrázek se otevře v novém okně      7 - Tmavě zelená, obrázek se otevře v novém okně      9 - Světle béžová, obrázek se otevře v novém okně      10 - Tmavě béžová, obrázek se otevře v novém okně      11 - Hnědá, obrázek se otevře v novém okně      15 - Slonová kost, obrázek se otevře v novém okně      16 - Stříbrná metalíza, obrázek se otevře v novém okně      17 - Černá, obrázek se otevře v novém okně      19 - Růžová metalíza, obrázek se otevře v novém okně

22 - Hnědá metalíza, obrázek se otevře v novém okně      23, obrázek se otevře v novém okně      24 - Stříbrná lesklá, obrázek se otevře v novém okně      26, obrázek se otevře v novém okně      28 - Zlatá, obrázek se otevře v novém okně      29 - Růžová, obrázek se otevře v novém okně      31 - Světle modrá metalíza, obrázek se otevře v novém okně      32 - Tmavě modrá, obrázek se otevře v novém okně      34 - Stříbrná, obrázek se otevře v novém okně      37 - Šedo černá (nerez), obrázek se otevře v novém okně      38 - Červená, obrázek se otevře v novém okně      42, obrázek se otevře v novém okně

Barevné provedení lamel - imitace dřeva

60, obrázek se otevře v novém okně      61, obrázek se otevře v novém okně      62, obrázek se otevře v novém okně      63, obrázek se otevře v novém okně      64, obrázek se otevře v novém okně      65, obrázek se otevře v novém okně

Vzorkovník profilů

Bílá, obrázek se otevře v novém okně     Hnědá, obrázek se otevře v novém okně     Okr, obrázek se otevře v novém okně     Stříbrná, obrázek se otevře v novém okně

Typ EURO STYLE

Vhodné pro plastová a dřevěná okna, určené k montáži do rámu oken nebo do zasklívací lišty.
Krycí profil je v plochém designu s plastovými bočními krytkami, které lze barevně sladit s krycím profilem.
Také horní a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta lamel v různých barevných odstínech v šířce 16 mm a 25 mm

 Euro Style

Typ EURO BRILLANT

Nový typ žaluzií určený pro plastová okna a EURO okna s jemným obloukovým designem krycí lišty bez čelních plastových krytek na první pohled s odlišným designem o typu Euro Style.

U tohoto typu je použit nový typ převodu.
Žaluzie se montují do zasklívacích lišt, naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku, který je vyveden ve spodní části krycího profilu.

Brilant

 

Vertikální žaluzie

vertikální žaluzie

Funkčnost, pohodlnost a upotřebitelnost to jsou nejdůležitější vlastnosti, které rozhodují při nákupu vertikálních žaluzií. Vertikální žaluzie mají dobrou kombinační schopnost funkčnosti s dekorativností.

S našimi vertikálními žaluziemi můžete i místnost s poměrně velkou prosklenou plochou přeměnit v útulný interiér s příjemnou atmosférou, ať již se jedná o obývací pokoj, kuchyň, ložnici či koupelnu.

Také výběr látek našich vertikálních žaluzií je bohatý jak v barvě tak i v kvalitě a umožňuje splnit Vaše požadavky a přání při zařizování bytu, kanceláře nebo i jednací místnosti v podniku.

S vertikálními žaluziemi můžete řešit i zastínění atypických prostorů ať už se jedná o trojůhelníkové nebo obloukové tvary.

Naše lamely jsou dodávány v různých modifikacích s různým stupněm propustnosti světla. Předností vertikálních žaluzií je jejich nastavení do libovolné polohy lamel a tím regulovatelnost světla v mistnosti.

 

 Roletky


Textilní roletky jsou vhodným stínícím a dekorativním prvkem zvýrazňujícím celkové architektonické řešení interiéru. Jsou dodávány v široké škále látek a typů, které je možné dokonale sladit s vnitřním prostorem.

Textilní roletky je možné namontovat přímo na okenní křídla, do rámu, do výklenku, na zeď i na strop. Textilní roletky lze nastavit do jakékoliv polohy.

Roletky jsou ovládány pomocí řetízkového nebo pružinového mechanismu, proti pohybu do stran můžou být nainstalovány vodící lišty. Ze všech našich produktů nabízejí textilní roletky nejvíce možností, jak ozvláštnit váš interiér.
Roletky

Vzorkovník látek

 

Další informace a možnosti stínící techniky najdete v tomto katalogu: Stínící technika_katalog

 

Sítě proti hmyzu

Šíť proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří.

Sítě proti hmyzu jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je vyráběna v šedé a černé barvě a na okenním profilu je téměř neviditelná.

Rám je vyroben z extrudovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, tmavě hnědé, nástřiku zlatý dub nebo ořech.

Sítě proti hmyzu pro dveřní a okenní řešení dodáváme také v rolovacím provedení.

 

Venkovní rolety

Venkovní roleta

Venkovní rolety jsou vhodným stavebním prvkem pro stávající nebo nová již osazená okna. Jsou vyráběny přímo na míru z kvalitních materiálů dovážených ze zemí EU. Dodáváme rolety předokenní, nadokenní a podomítkové.

Díky variabilitě provedení je dnes možno použít hliníkové rolety pro všechny typy okenních otvorů. Hliníkové rolety mají pro své uživatele celou řadu výhod.Vedle vynikající protisluneční ochrany je to ochrana proti úniku tepla a proti hluku. Hliníkové rolety chrání konstrukci oken proti povětrnostním vlivům a prodlužují tak jejich životnost.

Podle způsobu použití dělíme hliníkové rolety na předokenní, podomítkové a nadokenní. Rolety se díky své konstrukci dají použít prakticky do všech typů dnes používaných oken a dveří. Venkovní rolety mají dobré zvukové a tepelně-izolační vlastnosti a proto v zimních obdobích citelně snižují náklady na topení a v teplém období zachytí až 90% slunečního záření. Všechny prvky rolet jsou povrchově upravené barvami vyznačujícími se vysokou odolností vůči oděru.

Naše rolety dodáváme s ovládáním mechanickým, elektromotorem na vypínač nebo dálkové ovládání, pružinou nebo klikou.

 

Vnitřní parapety

 Pro výrobu PVC parapetů se používají výhradně nerecyklované komponenty. Jako výchozí surovina se používá materiál pro výrobu okenních profilů. Povrch je potažen dekorativní PVC nebo CPL folií. Povrch je proti mechanickému poškození při montáži opatřen plastovou folií.

PVC parapet řez


Výrobní délka: 6000 mm, výška nosu 40 mm.

Dezény: bílá, šedý mramor, ořech, dub zlatý, dub tmavý, buk


 

Venkovní parapety

Venkovní parapety nabízíme v provední z hliníku a pozinkované. Venkovní parapety jsou dodávané od šíře 90 mm až do 350 mm.
Standartní barva parapetů je bílá a tmavě hnědá. Parapety jsou dodávány včetně bočních krytek.

ALU řez

Výrobní délka: 6000 mm, výška nosu 40 mm, zadní hrana 25 mm


Dezény: bílá RAL 9010, hnědá RAL 8019 ostatní dezény škály RAL na objednávku za příplatek