More Website Templates at TemplateMonster.com!

Kontakt

    774 733 040 - Obchodní oddělení, cenové nabídky

    777 733 040 - Technické oddělení, zaměřování

    774 733 040 - Oddělení montáže

    731 409 826 - Ekonomické oddělění

Kontakty v okresech

  •     V těchto okresech působí náš odborně vyškolený montážní technik. Můžete tedy psát i na níže uvedené adresy.
        Vyberte si místo, které je Vám najblíže.

 

    Praha:
praha@dajkon.cz   Pardubice: pardubice@dajkon.cz
    Hradec Králové: hradec@dajkon.cz   Svitavy: svitavy@dajkon.cz
    Náchod: nachod@dajkon.cz   Ústí nad Orlicí: usti@dajkon.cz
    Rychnov n. K.: rychnov@dajkon.cz   Semily: semily@dajkon.cz
    Jičín: jicin@dajkon.cz   Chrudim chrudim@dajkon.cz
    Trutnov: trutnov@dajkon.cz   Kolín kolin@dajkon.cz
    Liberec: liberec@dajkon.cz   Nymburk nymburk@dajkon.cz
    Jablonec n. Nisou jablonec@dajkon.cz   Chlumec n. Cidlinou chlumec@dajkon.cz
    Poděbrady podebrady@dajkon.cz   Choceň choceň@dajkon.cz
    Mladá Boleslav: boleslav@dajkon.cz   Hlinsko hlinsko@dajkon.cz
    Vamberk vamberk@dajkon.cz   Lanškroun lanskroun@dajkon.cz
    Turnov turnov@dajkon.cz   Vysoké Mýto vysokemyto@dajkon.cz
  • .

 

   - využíváme moderní technologie komunikace, proto nejlépe a nejrychleji komunikujeme elektrickou poštou

   - odpovídáme na maily vetšinou do 1 hodiny

   - pište na mail okresu, který je k Vám nejblíže

   - montážní technik vás navštíví přímo u vás na stavbě, v místě realizace dodávky oken a tak Vám odpadne případná cesta k nám

   - vy za námi jezdit nemusíte, my přijedeme k Vám, šetříme váš čas

   - můžete také volat na uvedená tel. čísla, naši pracovníci předají Vaši poptávku příslušnému technikovi ve vašem okrese

 

Poptávka

   Formulář

Sídlo firmy

 

DAJKON spol. s r. o.

    
zapsáno u obchodního rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 184151

 

Toužimská 588/70
197 00 Praha 9 - Kbely
 Česká Republika

    

IČ: 24159671
DIČ: CZ24159671

Tel.:
+ 420 774 733 040
+ 420 777 733 040


okna@dajkon.cz
dajkon@dajkon.cz



www.dajkon.cz

  	      

Dajkon spol. s r. o.
Toužimská 588/70, 197 00, Praha 9 Kbely, Česká Republika
Telefon: 774 733 040    E-mail: okna@dajkon.cz